Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі обласної науково-практичної конференції «Компас анестезіолога».

В рамках конференції відбудеться тематичний семінар медичних сестер відділень анестезіології та інтенсивної терапії та майстер-класи.

Участь лікарів і медичних сестер відділень анестезіології і інтенсивної терапії, відділень невідкладної екстреної медичної допомоги, лікарів анестезіологів і лікарів медицини невідкладних станів, фельдшерів бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги, лікарів-перфузіологів центрів крові та відділень трансфузіології лікувально-профілактичних установ Запорізької області підтримується інформаційним листом Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації № 01-09/1601 від 12 липня 2021 року.

Кількість нарахованих балів БПР за участь у конференції «Компас анестезіолога»: учасники — 10 балів, доповідачі — 30 балів (відповідно до Наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019).

ВРАХОВУЮЧИ МОЖЛИВЕ ПОГІРШЕННЯ ЕПІДЕМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ НА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ НАГОЛОШУЄМО НА НЕОБХІДНОСТІ ПРОФІЛАКТИЧНОГО ЩЕПЛЕННЯ ЗАЗДАЛЕГІДЬ НА ВИКОНАННЯ ВИМОГ ЩО ДО ДОТРИМАННЯ ДИСТАНЦІЇ І ВИКОРИСТАННЯ ІНДІВІДУАЛЬНИХ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ.

Місце проведення обласної науково-практичної конференції і семінару медичних сестер: ДОК «Райський куточок» (Бердянськ, Середня коса, вул. Малигіна, 6А).

Відкриття обласної науково-практичної конференції і семінару медичних сестер о 10:00 3 вересня 2021 року в Актовій залі ДОК.

Закінчення роботи конференції та семінару 4 вересня 2021 року о 16:00.

Реєстраційний внесок учасника конференції і семінару медичних сестер включає харчування 3 вересня (кава-паузи і обід) і харчування 4 вересня (сніданок і обід), бейдж учасника конференції (семінару), електронний сертифікат учасника і участь в заходах оргкомітету під час конференції та сплачується при реєстрації.

Попередня реєстрація учасників конференції і семінару проводиться за посиланням https://forms.gle/vxKPhRE7jLMwnrD4A  – з 11 до 28 серпня 2021 року.

Бронювання номерів проводиться тільки зареєстрованим учасникам Конференції.

Інформація про ДОК «Райський куток» на сайті: www.ru.zp.ua

Завантажити: прайс «Райський куточок» 2021

Завантажити: друге повідомлення. Компас анестезіолога-2021, Бердянськ

 

2 комментариев для ““Компас-анестезіолога” – 2021. Друге повідомлення.”

  1. Доклад
    Делирий в отделении реанимации и интенсивной терапии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *