Шановні мешканці і гості міста Запоріжжя!

Асоціація анестезіологів Запорізької області (ААЗО) за підтримки мерії міста Запоріжжя і Департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради планує 14 жовтня 2018 року під час святкування Дня міста Запоріжжя акцію у рамках соціального проекту «ОСТРІВЦІ БЕЗПЕКИ НАВКОЛО НАС».

Мета акції: навчання простим прийомам відновлення і підтримки життя за для створення навколо кожної людини «острівків безпеки» вдома, на роботі, на вулиці, під час відпочинку та розваг, занять спортом завдяки збільшенню кількості людей, які вміють зорієнтуватися і правильно надати долікарську допомогу, врятувавши найдорожче що є у людини – ЖИТТЯ!

Крім демонстрації сценарію «спасіння життя» кожному бажаючому буде надана можливість пройти майстер-клас на навчальних манекенах під керівництвом досвідченого тренера, освоївши елементарні прийоми життєзабезпечення. Акція проводиться на відкритому майданчику на нижній площадці каскаду фонтанів «Райдуга» зліва (відносно Дніпра) 14 жовтня 2018 року з 11 до 14 години. Запрошуємо також всіх тих, хто розділяє наші наміри популяризації навчання базовим методам реанімації!!!

З повагою, Михайлов Богдан Володимирович, директор ААЗО.

https://drive.google.com/open?id=0BwElqxUMpL4hZTh6eW1TLVprSmMtUk1kSk5GMi0ySGN0dlZr

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *