Асоціація анестезіологів України

Асоціація анестезіологів Запорізької області

ПЕРШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Вельмишановні колеги та партнери!

Посилаючись на лист департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної держадміністрації від 12.07.2021 року № 01-09/1601, маємо честь запросити Вас до участі в роботі обласної науково-практичної конференції з міжнародною участю «Компас анестезіолога» та семінару медичних сестер відділень АІТ, які відбудуться 3-4 вересня 2021 року на базі ДОК «Райський куточок» в місті Бердянськ  за адресою вул. Малигіна, 6А.

Запрошуємо до виступів з лекціями (15-25 хв.), доповідями (15 хв.), постерами (мультимедійна презентація у рамках секції малих доповідей — 5 хв.), доповідачів, модераторів круглих столів та майстер-класів до співпраці.

Запрошуємо компанії до партнерських відносин стосовно проведення заходу на високому науковому та організаційному рівні.

З організаційних питань проведення конференції, виступів та співпраці звертатись за телефоном: 050 341 85 92 або email: mybog2013@gmail.com  (Михайлов Богдан Володимирович). 

Подробиці реєстрації та оплати організаційного внеску для участі будуть оприлюднені у другому повідомленні за посиланням на сайті ААЗО http://aazo.com.ua

Враховуючи можливість погіршення епідемічної ситуації в Україні, пов’язаної з пандемічним захворюванням COVID-19, на місцях буде забезпечено надання планової і ургентної анестезіологічної та реанімаційної допомоги.

З повагою, правління ААЗО.   

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *